Świat miłości i zakochanych

Zapraszamy do rejstracji.Zakochanych jest tu wiele,dołącz i ty.


#1 2008-11-07 22:57:28

jajajaja

Administrator

Skąd: Haa..tajemnica^^
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Zaurocznie klauki05

Oto słowa klauki:(przepraszam za błąd w temacie wątku ma być: klauki06)

hej ;D

Prosze was o pomoc...

Chodze do sql muzycznej i tam jest taki chlopak <ja 1 gim. on 3.> nie znamy sie tlko tyle ,że raz powiedzial mi jak ma na imie ... Minał tydzień <bo co piatek sie widzimy w muzycznej> on popatrzyl sie na mnie i poszedl dalje nie mowiac czesc... on gra na gitarze.. jest sliczny i fajny ;D dzisiaj gral i spiewal mojej kolezance.. nie wiem co mam robic zalezy mi na tym aby sie ze mna zakolegowal.Zaznaczam ,iż nie jestem jakas mega piekna toszke gruba xD tak jak z 5 kg. chudne moze 10 to akurat bede mam 177 ;D xD piszcie xD help!

Offline

 

#2 2008-11-07 22:59:24

jajajaja

Administrator

Skąd: Haa..tajemnica^^
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Zaurocznie klauki05

No jak prosi o pomoc to ci postaramy ci pomóc.
Nałatwiejsze sposoby stare czasmi sie przydają przechodzis koło niego i wypadają ci ksiązki,a jak ci to nie wyjdzie sprawdź to czy cie lubi i uśmiechnij sie czasmai do niego,ale nie za częęsto bo sobie coś pomyśli.Jeśli odwzajemni uśmiech po jakimś czasie,napisz.Może będziesz mieć u niego szanse.

Offline

 

#3 2008-11-08 14:53:57

klauka06

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zaurocznie klauki05

Ale jest problem bo ja tam nei nosze ksiazek.;p to jest szkola muzyczna i aj w piatek amm tam tylko chor.. a on siedzi na korytarzu i gra... ostatnio gral  i spiewal takim dziewczyna...;/Ale on sie usmiechnal do mnie pare razy ;p tylko ,ze ostatnio mi sie przedstawil a np. wczoraj popatrzyl sie na mnie bo szedl z kims i mnie zignmorowal;/

Offline

 

#4 2008-11-08 16:46:54

jajajaja

Administrator

Skąd: Haa..tajemnica^^
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: Zaurocznie klauki05

Nie przejmuj się tym,że cie ignoruuje tak często jest.Narzazie jak chodzi sam spróbuj zagadać,lub uśmiechnąć sie do niego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vae-victis.pun.pl www.infstorun.pun.pl www.shinobi-rpg.pun.pl www.marynarzyk.pun.pl www.lrrp.pun.pl